PARTNERZY

Portal Olsztyn.Gazeta.pl

www.beachvolleyball.pl - Siatkówka plażowa bez tajemnic

Oficjalna strona Pawła Zagumnego

TU ZAGLĄDAM

A jednak się kręci

Polka w Grecji

Space Jam
Blog > Komentarze do wpisu
Polacy w półfinale, a ja spalałem pączki

Korzystając z wolnego dnia, dodatniej temperatury i zachęcającego słońca, wybrałem się na 100-minutowy bieg do Lasu Miejskiego. Fantastyczne miejsce, ale uwaga (!) na razie wciąż bywa tam ślisko, czego sam doświadczyłem. Dwa razy się poślizgnąłem (jakoś utrzymując równowagę), ale raz wyciągając chusteczkę tak mną zachwiało, że z gracją runąłem na ziemię. Na szczęście w pryzmę śniegu, więc bardziej się uśmiałem z tej nieoczekiwanej krótkiej przerwy, niż poobijałem.

Na trasie spotkałem sympatyczną parę, gdzieś koło 40-50 lat, którzy spacerowali z psem. Mężczyzna odpowiadając na moje pozdrowienie krzyknął z uśmiechem: - 5 kilometrów za każdego pączka!

Melduję, że zadanie wykonałem z dużą nawiązką, bo wczoraj zjadłem ich 1,5. Jeden pączek to 300 kalorii, więc i tak wrzuciłem w siebie blisko 500 kalorii. Ale skoro był tłusty czwartek, to tradycji musiało stać się zadość. :)

A po południu odpoczywając i zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, trzymałem kciuki za naszych lekkoatletów, a szczególnie 800-metrowców, którzy rywalizują w halowych mistrzostwach Europy w Paryżu. Spieszę donieść, kto nie miał czasu oglądać transmisji, że obaj nasi reprezentanci (Marcin Lewandowski i Adam Kszczot) wygrali swoje biegi eliminacyjne. Półfinały w sobotę od godz. 15.40.

 

piątek, 04 marca 2011, norbert.kaczan

Polecane wpisy